kocyki szydełkowe

Nasza UDILANDIA

 

Wielu z nas marzy o tym, aby być szefem dla samego siebie. Rok temu podjęłyśmy wyzwanie i rozpoczęłyśmy intensywne działania do stworzenia własnej firmy. Tak powstała Udilandia – sklep z artykułami dla niemowląt, dzieci i dla mam.

log0_800

Pośród oferowanych przez nas towarów znajdziesz u nas i takie, które tworzymy same. Praca nad nimi sprawia nam wielką przyjemność, gdyż lubimy to co robimy i dlatego dbamy, by były one niepowtarzalne i wyjątkowe. Staramy się też starannie dobierać materiały, z których tworzymy produkty „handmade by Udilandia”.

11

Polar Minky – do niedawna nie miałyśmy pojęcia co to jest, ale kiedy pierwszy raz dotknęłyśmy tego materiału było wiadomo, że w naszym sklepie nie zabraknie produktów z jego udziałem – tak powstały pierwsze kocyki-kołderki oraz pierwsze poduszki, które z jednej strony wykonane są właśnie z tego polaru, a z drugiej z kolorowej bawełny przeznaczonej na wyroby dla dzieci.

kocyki szydełkowe

Drugim naszym odkryciem jest włóczka ‘Himalaya Dolphin Baby’ – po prostu nie można się oprzeć jej miękkości. Jej struktura daje efekt pluszu, dzięki czemu produkty z niej wykonane są idealne do przytulania. Chcąc wykorzystać zalety tej włóczki postawiłyśmy nasze pierwsze-drugie kroki w szydełkowaniu. Pierwsze-pierwsze kroki poczyniłyśmy jeszcze w szkole podstawowej, ale wtedy ta praca wydawała się nigdy niekończąca, a co za tym idzie mega-nudna. Teraz przy wsparciu fachowej pomocy doświadczonej dziewiarki, z pozytywnym nastawieniem, że się uda, odgrzebałyśmy stare książki i czasopisma o szydełkowaniu, przeszukując Internet w temacie szydełkowania, przystąpiłyśmy do działania. Szybko okazało się, że teraz, dla nas, jest to zajęcie antystresowe i przede wszystkim sprawia nam przyjemność i daje satysfakcję z efektów naszej pracy.

111

1111

Może się wydawać, że to nasze rękodzieło niemało kosztuje, lecz na jego cenę składa się koszt materiałów i całkiem spory kawałek naszego czasu poświęconego na tworzenie. Dlatego chętnie realizujemy indywidualne zamówienia, tak aby stworzone przez nas rzeczy nie musiały długo czekać na swoich właścicieli. Cieszymy się gdy możemy tworzyć dla tych którzy wiedzą, że jeśli coś jest robione ręcznie to znaczy, że jest bardzo indywidualne i niepowtarzalne.

Nasza działalność nie zamyka się tylko na rękodziele, staramy się pozyskiwać do naszego sklepu również inne produkty dla dzieci – na początek jest to obuwie dziecięce, a co dalej – czas pokaże.

Dziś z wielką radością przedstawiamy Wam świat naszej Udilandii. Zachęcamy, zostań z nami na dłużej.

Aśka i Agnieszka