Metody płatności

Dla Państwa wygody udostępniamy wiele metod płatności.

 

Płatność elektroniczna

Płacąc z przelewy24.pl masz pewność, że zapłata dotrze do nas szybko i bez przeszkód. Zazwyczaj zapłata tym kanałem dociera do sklepu w przeciągu kilku minut, co pozwala na szybszą wysyłkę towaru.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

 

Przelew bankowy

Wypełniając przelew osobiście prosimy o wpisanie w tytule przelewu numeru zamówienia. Nr konta i pozostałe dane potrzebne do wpłaty podane są po zaakceptowaniu zamówienia oraz w mailu potwierdzającym.

 

Płatność za pobraniem

Za zakupy mogą Państwo również zapłacić przy odbiorze przesyłki, w takim wypadku do kosztu wysyłki doliczony jest koszt obsługi pobrania – szczegóły kosztów przesyłek „za pobraniem” dostępne są w zakładce Koszty wysyłki. Za pobraniem wysyłamy wyłącznie do zarejestrowanych użytkowników.